mdv meda pusik webbanner 486x60 1

Argo banner 120x120

mau 120 6001banner

banner argo 120x120px

 

Méďa Pusík je měsíčník pro vaše předškoláky a mladší školáky. Společně si ho prohlížejte, vyprávějte si příběhy podle obrázků, malujte, vystřihujte, řešte zapeklité rébusy - zkrátka nenásilnou a zábavnou formou rozvíjejte znalosti a dovednosti svých dětí. Někteří lidé si stále myslí, že odpovědnost za vzdělání dítěte nese pouze školka či škola. To už dávno neplatí. I rodiče mohou doma vytvářet podmínky pro přirozené učení dětí. Podle odborníků se osobnost dítěte formuje už v útlém věku. Jestliže rodiče inspirují dítě už v předškolním věku k tomu, aby bylo aktivní, samostatné a zvídavé, bude to umět ve škole i v životě. Vytvořte svému dítěti ty nejlepší podmínky a rozvíjejte jeho fantazii s moderními učebními pomůckami, jakou je i náš časopis!

 

•    Nácvik čtení a psaní – hravá cvičení, která budou vaše děti milovat a ani si nevšimnou, že se vlastně učí psát a číst.
•    Nácvik počítání – jednoduché početní úkoly, které budou vaše děti milovat.
•    Jak a proč – unavují vás neustále otázky jak a proč? Zodpovíme je za vás. Zvířátka, profese, zeměpis, jak se co dělá – s tím vším vám pomůžeme!
•    Příběhy o Pusíkovi – veselé i poučné příběhy Médi Pusíka a jeho kamarádů, ke kterým se pojí úkoly a otázky. Vaše děti se naučí vše, co jim vyprávíte, opravdu poslouchat!
•    Malované čtení – ojedinělý koncept obrázkových příběhů, díky kterému bude vaše dítě samo vymýšlet příběhy a pocvičí si schopnost fabulovat.
•    Pro malé kutily – omalovánky, puzzle, karty, vystřihovánky, návody na kreslení – zkrátka vše, čím se vaše děti zabaví.
•    Recepty s Pusíkem – jednoduché recepty, které s vaší malou pomocí zvládnou i začínající kuchtíci. Posílejte nám fotografie svých výtvorů anebo nové recepty, rádi je uveřejníme!


 
Tvorba www